TITLE

DESCRIPTION

PROJEKT STYPENDIALNY WIKTORA – UCZNIA KL. VII

Przedstawiamy pracę naszego ucznia Wiktora - upublicznienie jest jedną z wytycznych w jego projekcie:
"Cześć, jestem Wiktor. Jestem uczniem siódmej klasy. W tym roku szkolnym brałem udział w "Mazowieckim programie stypendialnym dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka". Otrzymane stypendium przeznaczyłem na poszerzanie wiedzy z języka angielskiego. W ramach działań, jakie podjąłem w trakcie trwania stypendium, utworzyłem ulotkę dotyczącą błędów, jakie najczęściej popełniają obcokrajowcy, ucząc się języka angielskiego. Mam nadzieję, że po zapoznaniu się z informacjami zawartymi w tej ulotce wskazane tu błędy nigdy nie zostaną przez Ciebie popełnione. Pozdrawiam i życzę Ci miłego zapamiętywania poprawnych form w języku angielskim 🙂 Good luck 🙂"

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress