TITLE

DESCRIPTION

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2020-2021 KLAS VII-VIII I LICEUM

Rok szkolny rozpoczęliśmy konkursem Multitest, w którym wzięło udział ponad trzydziestu uczniów, a liczba chętnych systematycznie powiększała się, pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią oraz faktem, że większość konkursów odbywała się w ciszy i izolacji domowej bez możliwości bezpośredniego podzielenia się emocjami towarzyszącymi takim egzaminom. Koniec tak trudnego roku szkolnego przyniósł wspaniałe wiadomości: w X edycji Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego, którego finał odbywał się w upalne popołudnie 18 czerwca, laureatami zostali uczniowie klasy VIIIB – Lenka Kołakowska, zajmując II miejsce, oraz Mariusz Bałkota – III miejsce.  Mariusz Bałkota zdobył  także prestiżowy certyfikat FCE wydany przez Uniwersytet Cambridge.

 

Jesteśmy z nich bardzo dumni – tak jak z licznej grupy uczniów naszej szkoły, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzili do każdego lingwistycznego wyzwania konkursowego.

 

W Konkursie Multitest (sesja zimowa) laureatami zostali: Michalina Stachurska kl. IIB liceum, Wiktor Jobski VIIA. Dyplomy wyróżnienia przyznano Poli Gutowskiej z klasy IIA liceum, Lenie Kołakowskiej i Mariuszowi Bałkota z kl. VIIIB.

 

Kolejnym wyzwaniem był kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego a miejsca w II etapie wywalczyli Lena Kołakowska i Mariusz Bałkota z klasy VIIIB.

 

W sesji zimowej ogólnopolskiej olimpiady Olimpus 19 uczniów otrzymało tytuły laureatów: absolutnymi zwycięzcami zostali Michalina Stachurska z klasy IIB liceum oraz Ryszard Gruszczyński z klasy I liceum, którzy zdobyli pierwsze miejsca nagrodzone grawerowanym dyplomami laureatów.

 

Trzecie miejsca z tytułem laureatów oraz nagrodami książkowymi zdobyli:

Agata Aleksandrowicz kl. VII

Lena Kołakowska kl. VIII

Pola Gutowska kl. IIA liceum

Zosia Cygarowska IIA liceum

Inga Nowak IIA liceum

 

Czwarte miejsce:

Michał Wołodźko kl. I liceum

Piąte miejsca:

Jagoda Nosarzewska kl. VIID

Mariusz Bałkota kl. VIIIB

Łukasz Tomaszewska kl. I liceum

Natalia Bucka kl. I liceum

Amelia Struk kl. IIA liceum

Kuba Rochnowski IIB liceum

 

Dyplomy laureatów za zajęcie miejsc 7-9 otrzymali:

Karolina Krawczak kl. VIID

Wiktor Jobski kl. VIIA

Delfina Dmowska kl. VIIC

Maja Bielska kl. VIID

Patrycja Gielniewska kl. I liceum

 

Od 10. premiowanego miejsca dzieliła niektórych uczniów bardzo niewielka liczba punktów. Byli to: Mikołaj Kurpias, Mikołaj Adamczuk, Apolonia Struk, Aleksandra Iwan, Mateusz Rosiak, Kazimierz Kumaniecki, Katarzyna Zatorska z kl. siódmych; Stanisław Michalak, Mateusz Cecha, Filip Nowak z klas ósmych; z klasy I liceum - Andrzej Czerwiński; z klas II liceum: Michał Mirowski i Zuzanna Wójtowicz.

   

W X edycji Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego organizowanego przez STO w Legionowie do II etapu zakwalifikowali się: Stanisław Michalski kl. VIIIA, Filip Nowak, a w finale konkursu, który odbył się 18 czerwca, reprezentowali naszą szkołę Lenka Kołakowska i Mariusz Bałkota.

   

W konkursie Albus zwycięskie miejsca zajęli:

Wiktor Jobski – laureat 5. miejsca,

Wiktoria Michalska – laureatka 7. miejsca.

   

Dyplomy wyróżnienia otrzymali: Kacper Baranowski, Miłosz Strzelczyk z klasy VIIA, Tomasz Tomaszewicz, Michał Zajezierski z klasy VIIB, Krzysztof Sałek z klasy VIIC oraz uczniowie klas VIIIA i VIIIB: Mateusz Cecha, Kinga Bienias, Stanisław Michalak, Julia Nowak.

   

Gratulujemy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress