TITLE

DESCRIPTION

KLASY 7 NA WYCIECZCE W KAMPINOSKIM PARKU NARODOWYM

W poniedziałek 31 maja klasy siódme naszej szkoły pojechały na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka. Wybraliśmy się do jednego z najbardziej znanych parków w Polsce - do Kampinoskiego Parku Narodowego.
Rano, około godziny ósmej, wyruszyliśmy z parkingu przy hali sportowej w Legionowie. Podróż zajęła nam około godziny. Kiedy wreszcie dojechaliśmy do celu i wysiedliśmy z autokaru, otrzymaliśmy śniadanie i poszliśmy je zjeść na łące. Następnie zostaliśmy podzieleni na trzy grupy. Każda robiła coś innego. Potem zamienialiśmy się aktywnościami.
Pierwsza grupa grała we frisbee oraz ringo, a druga we flagi. Natomiast trzecia grupa zajęła się zupełnie czymś innym: poszliśmy na spacer, podczas którego mieliśmy szukać punktów zaznaczonych na mapie. Moim zdaniem był to świetny sposób na skupienie naszej uwagi na miejscu, do którego przyjechaliśmy. Odwiedziliśmy także cmentarz w Palmirach, który jest bardzo ważnym miejscem pamięci narodowej.
Około godziny piętnastej trzydzieści dotarliśmy z powrotem na parking w Legionowie, na którym zakończyła się wycieczka. Uważam, że szkolną wyprawę można zaliczyć do udanych, a dzięki połączeniu uczniów z różnych klas podczas zajęć lepiej się poznaliśmy oraz nauczyliśmy się współpracować.
Jagoda Nosarzewska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress