TITLE

DESCRIPTION

LUTOWY DZIEŃ DOBREGO SŁOWA

W naszej szkole od kilku lat obchodzimy Dzień Dobrego Słowa. 13 dnia każdego miesiąca uczniowie przekazują sobie nawzajem pozytywne słowa. W lutym również tak było. Obchody tego szczególnego dnia zaplanowali tym razem wspólnie uczniowie klas 7B i 7D. Postanowili jednak zróżnicować zadania i połączyć je z obchodami walentynek. Najstarsi, czyli uczniowie LO oraz klas VIII, mieli za zadanie napisać walentynkowe fraszki szkolne z przymrużeniem oka. Klasy VII wykonywały infografiki, a najmłodsi, czyli uczniowie klas VI, pisali walentynkowe wiersze lub piosenki o swoich klasach.
Wszyscy bardzo się zaangażowali i twórczo podeszli do zadania. Zamieszczamy niektóre z wytworów naszych kreatywnych i pozytywnie do świata nastawionych uczniów 😉

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress