TITLE

DESCRIPTION

GRUDNIOWY DZIEŃ DOBREGO SŁOWA

Co miesiąc uczniowie przekazują dobre słowa głównie sobie nawzajem. Tym razem postanowiliśmy wyjść z inicjatywą poza mury naszej szkoły. Szóstoklasiści napisali mnóstwo listów, które skierowali do władz miasta, różnych urzędów, lekarzy, wolontariuszy, biur, punktów gastronomicznych, ale również do swoich nauczycieli, sąsiadów i innych osób ze swojego otoczenia. Bardzo zaangażowali się w pracę nad tekstami, które miały rozgrzać serca nie zawsze znajomych im osób. W listach dzielili się pozytywną energią, przesyłali wiele życzliwości i słów wsparcia. Wierzymy, że słowa naszych uczniów wywołały wiele uśmiechów i dobrych myśli! Zamieszczamy listy, które skierowane były do naszych nauczycieli:    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress