TITLE

DESCRIPTION

EUROWEEK 23-27 WRZEŚNIA 2019

W dniach 23-27 września 2019 klasy VII, VIII i liceum wzięły udział w projekcie Fundacji Euroweek. Jest to program edukacyjny dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Jako szkoła bierzemy w nim udział co roku z korzyścią dla naszych uczniów. Prowadzący program wolontariusze przekazują informacje z zakresu historii, ekonomii, turystyki, kultury i tradycji swoich krajów w sposób nowoczesny i interaktywny. W celu podniesienia umiejętności społeczno-komunikacyjnych uczestników Euroweek otwiera przestrzeń do rozwijania poczucia pewności siebie poprzez zróżnicowane zadania, mające na celu naukę umiejętności współpracy i budowania teamu, a także poprzez warsztaty językowe, odgrywanie ról, prezentacje, rozmowy motywacyjne oraz symulacje debat publicznych. https://euroweek.pl/pl/

EUROWEEK 2019

   

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress