TITLE

DESCRIPTION

PRZEDSTAWIENIE WIGILIJNE 2018

Przedstawienie gwiazdkowe klasy III gimnazjum i klas VII i VIII szkoły podstawowej

Baśń - Dwanaście miesięcy

Na scenie sali widowiskowej Ratusza zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyło się przedstawienie gwiazdkowe przygotowane przez uczniów klas gimnazjalnych i podstawowych. W przedświątecznym okresie, który jest zazwyczaj niezwykle pracowitym czasem w szkole, grupa młodzieży z klas III b gimnazjum oraz klas VII i VIII z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyła w próbach  przedstawienia pod tytułem Baśń - Dwanaście miesięcy na podstawie baśni rosyjskiej do muzyki Szostakowicza, Czajkowskiego i Musorgskiego. Występ został nagrodzony brawami. Pragnę podziękować wszystkim wykonawcom za bardzo twórczą atmosferę w okresie przygotowań do występu oraz wspaniałą postawę, przygotowanie kostiumów i zachowanie. W przedstawieniu wzięli udział: klasa III b - Marysia, Natalia, Zosia, Julia, Amelia oraz Bartek, Mateusz; klasa VIII a - Julia, Pola, Zosia, Zuzia, Benita, Wojtek, Alessandro, Mikołaj; klasa VIII b - Bogna, Anastazja, Karolina, Maja; klasa VII a - Małgosia, Kalinka, Lorian, Hubert, Mateusz, Jurek, Jędrzej, Leon, Bernard; klasa VII b - Robert, Karolina, Maja, Natalia, Wiktoria, Olga, Marcela, Malwina.

Anita Makuszewska

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress