TITLE

DESCRIPTION

UNIHOKEJ 2018

10 i 11 grudnia odbyły się Mistrzostwa Legionowa w Unihokeju w kategorii młodzież, obejmującej klasy VII, VIII i III gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiło 9 legionowskich szkół. Nasze drużyny dziewcząt i chłopców zdobyły w tym turnieju I miejsce i zakwalifikowały się do dalszego szczebla rozgrywek.

Wspaniale  spisali się nasi bramkarze: Karolina uległa tylko raz w całym turnieju, a Oskar nie dał się pokonać ani razu, zachowując czyste konto. Oboje popisali się znakomitymi interwencjami, zasłużywszy  na miano najlepszych bramkarzy turnieju.

Następny etap, czyli mistrzostwa powiatowe, dziewczęta również wygrały, kwalifikując się do półfinałów wojewódzkich. Chłopcy w mistrzostwach powiatowych ostatecznie zajęli IV miejsce, choć jakość ich gry dawała apetyt na dużo wyższe miejsce - pozostaje niedosyt,  zabrakło jedynie trochę szczęścia.

Drużyna dziewcząt zajęła ostatecznie II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych, ulegając jedynie zespołowi z Zielonki, którego zawodniczki grają w rozgrywkach klubowych. Najlepsza była niewątpliwie Karolina na pozycji bramkarza. Właśnie gra w defensywie okazała się naszym atutem. Brawa dla wszystkich dziewcząt: Karoliny, Weroniki, Mai, Mai, Kaliny, Anastazji, Małgosi, Natalii, Weroniki, Natalii.

Krzysztof Stępniak

 

Wyniki Mistrzostw w Unihokeju w kategorii młodzież (klasy VII, VIII i III gimnazjum):

- szczebel miejski: drużyna dziewcząt – I miejsce, drużyna chłopców – I miejsce

- szczebel powiatowy: drużyna dziewcząt – I miejsce, drużyna chłopców – IV miejsce

- szczebel międzypowiatowy: drużyna dziewcząt – II miejsce

   

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress