TITLE

DESCRIPTION

Koncert „Muzyką i obrazem malowane” z okazji otwarcia VII edycji Dni Osób Niepełnosprawnych 2018

Dnia 1 marca odbyło się uroczyste otwarcie VII edycji Dni Osób Niepełnosprawnych, które w sposób niezwykle wzruszający zostały otwarte koncertem "Muzyką i obrazem malowane" przygotowanym przez Helenę Olkucką - dyrektora naszej placówki, Urszulę Chrulską - naszego nauczyciela języka angielskiego i wybitną skrzypaczkę oraz Olę Piekarską - naszą uczennicę gimnazjum. W koncercie, oprócz głównej wykonawczyni - Urszuli Chrulskiej, udział wzięli: Olena Tasinkiewicz - pianino, Anna Rybińska - instrumenty perkusyjne, Kornelia Olkucka - skrzypce, Joanna Kołakowska - wiolonczela, Bartek Szulc - skrzypce. Jeden z zaprezentowanych filmów był autorstwa Oli Piekarskiej i Martyny Jodel, pozostałe - znalezione w zasobach internetowych. Spektakl ogromnie wzruszył słuchaczy, gdyż miał bardzo głębokie przesłanie - trzeba doceniać to, co się ma i odważnie kroczyć przez życie. Poniżej trzy z siedmiu zaprezentowanych utworów.   https://www.youtube.com/watch?v=WVVjx4JiOEg&t=5s   https://www.youtube.com/watch?v=n6IRNHEdriM  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress