TITLE

DESCRIPTION

Sukces w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Anioły są wśród nas”

Bardzo miło nam poinformować, że w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Anioły są wśród nas” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Legionowie nasza uczennica Aleksandra Polak otrzymała wyróżnienie.
Gratulujemy! Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w maju 2018 r. podczas gali podsumowania konkursów pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie. Jury i organizatorzy dziękują dzieciom za wykonanie prac. Istnieje możliwość osobistego odebrania pracy ze SP nr 8 w Legionowie w terminie od 18 do 20 grudnia. Po tym terminie prace przechodzą na własność Organizatora. http://zs.legionowo.pl/…/protokol-z-posiedzenia-komisji-ko…/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress