TITLE

DESCRIPTION

Wyróżnienie Dyrektora Muzeum Historycznego w Legionowie dla Kornelii Olkuckiej

W dniu 29 listopada 2017 r. w Muzeum Historycznym w Legionowie odbyło się posiedzenie Komisji Oceniającej Konkursu Literackiego towarzyszącego obchodom 75. Rocznicy Zagłady Ludności Legionowskiego Getta „W naszej pamięci…”. Niezwykle miło nam poinformować, że po zapoznaniu się z dwudziestoma trzema pracami Komisja Oceniająca postanowiła przyznać Wyróżnienie Dyrektora Muzeum Historycznego w Legionowie naszej uczennicy – Kornelii Olkuckiej. Zasadnicze kryterium stanowiło podejście merytoryczne do podejmowanych tematów oraz umiejętność właściwego poszanowania tragicznych wydarzeń sprzed 75 lat. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 8 grudnia 2017 r. w Muzeum Historycznym w Legionowie. Gratulujemy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress