TITLE

DESCRIPTION

Dzień Papieski uczczony przez naszych uczniów wzruszającym koncertem

Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego – „Idźmy naprzód z nadzieją” – zaczerpnięte z listu apostolskiego św. Jana Pawła II – to zaproszenie do tego, by poprzez Dzień Papieski docierać do głębi nauczania Papieża Polaka, to promowanie chrześcijańskiej wizji nadziei, której wyrazicielem, piewcą i świadkiem był i jest św. Jan Paweł II: "Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać".
św. Jan Paweł II Częstochowa, 18 czerwca 1983 r. Podczas XVII Dnia Papieskiego, który w naszej szkole uczczony był 15 października, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w koncercie w Kościele Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie. Koncert był pełen wzruszających i przejmujących momentów, a uczniowie stanęli na wysokości zadania. Ksiądz proboszcz prałat Hieronim Średnicki w bardzo miłych słowach uznania podziękował Dyrekcji i naszej społeczności za propagowanie wartości Papieża Polaka.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress