TITLE

DESCRIPTION

Nasi wolontariusze z pomocą w Domu Samotnej Matki w Legionowie

Akcja "Zamiast kwiatka niosę pomoc" zakończyła się z ogromnym sukcesem, a wszystkie przyniesione przez dzieci rzeczy są segregowane i przechowywane w naszych szkołach. Dzięki Państwa i uczniów zaangażowaniu udało się nam zebrać mnóstwo produktów potrzebnych w Domu Samotnej Matki w Legionowie. Pierwsza tura rzeczy dotarła do domu prowadzonego przez siostry zakonne. Wolontariusze z naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza pomogli w wypakowywaniu rzeczy oraz zobaczyli, jak wygląda praca sióstr z potrzebującymi dziećmi i ich mamami. W oknach zauważyliśmy karnisze, które rok temu pomogliśmy zakupić. Wspaniale jest widzieć, że nasza pomoc jest potrzebna i dobrze wykorzystana!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress