TITLE

DESCRIPTION

Młodzi ludzie czytają! III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym

25 kwietnia 2017 roku w Poczytalni odbył się XVII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Podróże dalekie i bliskie”, w którym brało udział jedenaście trzyosobowych drużyn z legionowskich gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie mieli za zadanie przeczytać cztery książki: „Galop 44”, „Strażnicy historii. Tom 1 Nadciąga burza”, „Wehikuł czasu” oraz „Czerwień rubinu”. Jak się okazało, nasi reprezentanci w składzie Karol, Sebastian oraz Norbert z klasy IIA poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie. Dzięki zaangażowaniu i doskonałej znajomości treści lektur ponownie wywalczyli trzecie miejsce. Nagrodę odebrali z rąk prezydenta Miasta Legionowo.

Chłopcom z klasy IIA serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulacje składamy również szkołom, które zajęły pierwsze i drugie miejsca, zaś organizatorom tegorocznego konkursu, Powiatowemu Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie, bardzo dziękujemy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress