TITLE

DESCRIPTION

Wizyta naszej absolwentki Pauliny Grzelak

7 lutego klasy trzecie gimnazjum odwiedziła p. Paulina Grzelak - z wykształcenia psycholog kliniczny, z zamiłowania podróżniczka, wolontariuszka, a dodatkowo absolwentka pierwszego rocznika naszego gimnazjum. Opowiadała o swojej podróży do Indii i pracy w ramach wolontariatu w szkole dla dzieci ze slumsów. Wszystko ilustrowała licznymi zdjęciami i filmikami. To było spotkanie bardzo ciekawe i pouczające (a co najważniejsze nie w moralizatorski sposób, lecz poprzez fakty, o których słyszeliśmy, i samą postawę Pani Pauliny). Kultura Indii, obyczaje, bieda, możliwości edukacji, ciekawe miejsca to część tematów z tej wizyty. Osoby zainteresowane psychologią miały także możliwość porozmawiania o drodze do uzyskania wykształcenia w tej dziedzinie. Pani Paulino - dziękujemy bardzo za odwiedzenie naszej szkoły.   Indie3Indie2 Indie1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress