TITLE

DESCRIPTION

Wspieramy Dom Samotnej Matki Sióstr Urszulanek z Gandino

16 grudnia miał miejsce finał naszej szlachetnej akcji pomagania potrzebującym mieszkańcom Domu Samotnej Matki. Tego dnia przybyliśmy do Domu Sióstr Urszulanek z Gandino z dwóch szkół: Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jabłonnie oraz Niepublicznego Europejskiego Gimnazjum Językowego w Legionowie. Była z nami pani dyrektor Helena Olkucka, uczniowie oraz rodzice, którzy w imieniu obu naszych społeczności szkolnych przybyli niczym pomocnicy Świętego Mikołaja. Paczki z darami, które przygotowywaliśmy w szkołach już od kilku tygodni, sprawiły wiele radości. Bardzo pomocne okazało się również zakupienie karniszy, tak potrzebnych w każdym domu, a jednak często niedostępnych z powodu braku środków. Kluczem finału był koncert w wykonaniu uczniów z gimnazjum, który wlał w nasze serca bożonarodzeniową nadzieję i szczęście. Zdjęcia są jedynie namiastką tego, jak wspaniała świąteczna atmosfera panowała tego dnia w Domu u Sióstr z Gandino. Namiastką są również symbolicznie wystawione pudełka z prezentami. Poprzez taką piękną akcję dzielenia się z innymi mamy nadzieję w pełni przeżywać Boże Narodzenie!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress