Mierzeja Wiślana – wycieczka 1A i 1B

Bogata w formy i treść wycieczka już poza nami. Pozostały jednak wspaniałe wspomnienia utrwalone na zdjęciach i filmach. Pogoda dopisała (praaaaaawie). Pobyt nad polskim morzem obfitował w wiele atrakcji. Podczas warsztatów bursztynniczych poznaliśmy tajniki obróbki bursztynu. Gra terenowa – „Poszukiwacze skarbów” realizowana z wykorzystaniem wykrywaczy metalu i lokalizatorów GPS była okazją do sprawdzenia się w sytuacjach wymagających wzajemnej współpracy i tolerancji. Najbardziej podobało nam się nocne zbieranie bursztynu przy użyciu lamp UV. Warto też wspomnieć o urokach Gdańskiej Starówki i pozostałych atrakcjach Trójmiasta. Ostatni dzień spędziliśmy na szalonej zabawie w parku linowym. Nieodłącznym elementem naszej wyprawy był dobry humor, uśmiech na twarzach i mnóstwo zabawnych sytuacji wynikających z międzyklasowej integracji. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domów i już planujemy kolejny taki wyjazd za rok! Polecamy serdecznie innym klasom trasę i program naszej wycieczki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress