GRAD MEDALI PRZY BLASKU POTRÓJNEGO ZŁOTEGO MEDALISTY

Dnia 9 maja 2016 roku na Stadionie Miejskim w Legionowie wzięliśmy udział w zawodach lekkoatletycznych młodzieży gimnazjalnej. Słoneczna pogoda towarzyszyła nam przez całą imprezę, dodając wielkiego uroku, ale i nie oszczędzając naszych zawodników. Stres, coraz szybsze bicie serca, do biegu-gotów-start! I pobiegli po medale, po nowe doświadczenia, po zwycięstwo, po satysfakcję. Pierwszy start niejednego śmiałka wytrącił z równowagi i przesunął na sąsiedni tor. Towarzyszyło nam wiele emocji, które trudno opisać, jednak oczy zdradzały wszystko. Wielkie chęci, oczekiwania, wolę walki, radość, ale i smutek. Codzienne przygotowania, tysiące skoków, naciągnięte mięśnie i wielkie plany, które się nie spełniły, bo za bardzo chcieliśmy. Nasi uczniowie wielokrotnie stawali na podium, bardzo się cieszymy i nie spoczywamy na laurach, przygotowujemy się do kolejnego etapu. Szczególne wyróżnienie dla Antoniego Strzeleckiego, który zdeklasował przeciwników, zdobywając 3 złote medale. Patrząc z boku, stwierdzam, że naszej młodzieży należą się wielkie brawa za walkę i wytrwałość. Sport jest piękny, kształtuje nasz charakter, a przede wszystkim uczy wygrywać i przegrywać. Nigdy z niego nie rezygnujmy. Krzysztof Stępniak

Szczegółowe wyniki: Frydryszewska Paulina 2 miejsce - skok wzwyż 2 miejsce - sztafeta 4x100 2 miejsce - sztafeta olimpijska

Kanigowska Marta: 3 miejsce - 100m 2 miejsce - sztafeta 4x100 2 miejsce - sztafeta olimpijska

Więckowska Małgorzata 2 miejsce -sztafeta 4x100 2 miejsce - sztafeta olimpijska

Soból Monika 2 miejsce - sztafeta 4x100 2 miejsce - sztafeta olimpijska

Michałowska Maja 1 miejsce - skok w dal

Kossek Natalia 1 miejsce - 100m 3 miejsce - sztafeta 4x100

Stadnik Sonia 3 miejsce - skok w dal 3 miejsce - sztafeta 4x100

Kacprzak Karolina 3 miejsce - 300 m 3 miejsce - sztafeta 4x100

Kołakowska Joanna 3 miejsce - sztafeta 4x100

Antoni Strzelecki 1 miejsce - skok w dal 1 miejsce - 100m 1 miejsce - sztafeta 4x100

Piotr Remiszewski 1 miejsce - pchniecie kulą 1 miejsce - sztafeta 4x100

Kacper Bartosiak 1 miejsce - sztafeta 4x100

Igor Bojarski 1 miejsce - sztafeta 4x100

Piotr Pawlak

3 miejsce - skok wzwyż

   

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress