List Absolwentów do Przyszłych Gimnazjalistów

Legionowo, 8.04.2016

„Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci - stara się zobaczyć ich dusze”   IMG_2828     Drodzy Przyszli Gimnazjaliści! Jeśli zamierzacie przyjść do naszej szkoły, podejmujecie jedną z lepszych decyzji swojego życia. Pamiętamy, jak stanęliśmy pierwszy raz przed murami tej szkoły. Czuliśmy wtedy lęk i niepewność, lecz szybko przekonaliśmy się, że to miejsce, w bardzo krótkim czasie, stało się naszym domem. Przyczynili się do tego nie tylko koledzy i przyjaciele, lecz także zawsze pomocni nauczyciele, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro ucznia. To właśnie tutaj spotkacie najlepszych pedagogów, którzy wręcz zarażają pasją i entuzjazmem do nauki. Mają Oni indywidualne podejście do ucznia, co dodatkowo ułatwia zdobywanie wiedzy. Dowodem na to są wysokie wyniki z egzaminów gimnazjalnych, dzięki którym wyróżniamy się na tle innych szkół. Warto dodać, że lekcje to nie tylko pogoń za programem, lecz także nauka, jak stać się lepszym człowiekiem i przezwyciężać własne słabości. Oprócz edukacji, w szkole są organizowane wycieczki na wyższe uczelnie, gdzie w ciekawy sposób możemy się nauczyć nowych rzeczy. Ponadto organizowane są wyjazdy zagraniczne, podczas których poznajemy kulturę danego kraju oraz mamy szansę szkolić naszą znajomość języków obcych, takich jak: angielski, hiszpański, francuski, włoski i rosyjski, których uczymy się w naszym gimnazjum. Nasza szkoła dba o to, byśmy wyrośli na odpowiedzialnych i rozsądnych obywateli. Nauczyciele starają się tu uczyć przez zabawę, dzięki czemu możemy się poczuć jak jedna wielka rodzina, bowiem wszyscy się uśmiechają i nie wstydzą swoich uczuć. Może nie jest to największa placówka, lecz to właśnie tutaj możemy pokazać swoje osobowości i wnętrze. Jako Absolwenci tego gimnazjum chcielibyśmy Was zapewnić, że macie tutaj przed sobą najlepsze lata Waszego życia i szczerze Wam zazdrościmy tego, bo nasze już przeminęły.  

Absolwenci klasy trzeciej gimnazjum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress