Awans chłopców do rozgrywek powiatowych w koszykówce

22 października 2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie odbyły się zawody w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych. Reprezentacja naszego gimnazjum po raz pierwszy w tej dyscyplinie awansowała do rozgrywek powiatowych. Emocji nie brakowało. Po przegranym pierwszym meczu i zaciętym drugim spotkaniu, wygraliśmy, dzięki rzucie w ostatniej sekundzie. Z grupy A wyszliśmy na 2. miejscu i graliśmy ze zwycięzcą grupy B. Szansę wykorzystaliśmy i wygraliśmy z gospodarzem zawodów, tym samym kwalifikując się do finału. Finał rozegraliśmy ze szkołą nr 4, z którą przegraliśmy pierwszy mecz w grupie (8-13), mimo równego meczu, walki kosz za kosz i chwilowego prowadzenia, przegraliśmy po dogrywce - jednym koszem - 25-27. Gratulujemy bardzo dobrej gry drużynie oraz udanego debiutu nowego nauczyciela w roli trenera i trzymamy kciuki w dalszych rozgrywkach. 20151022_140431 20151022_140705 (1)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress