Biegi przełajowe – wyniki

29 września oraz 1 października uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum z Legionowa i Jabłonny wzięli udział w indywidualnych oraz sztafetowych biegach przełajowych w Dębe. Startowało około 100 dziewcząt i tyle samo chłopców ze szkół podstawowych. W gimnazjach startowało około 70 osób w każdej grupie. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i zespołowej.  12 pierwszych osób  każdej grupy wiekowej awansowało do dalszego etapu - zawodów międzypowiatowych. W szkole podstawowej do dalszego etapu zakwalifikowali się: Wiktoria J. z klasy 6 (Jabłonna) - miejsce 5., Włodek W. z klasy 6 (Jabłonna) - miejsce 5. Natomiast Maja J. z klasy 5 oraz Krzysztof D. z klasy 4 (oboje ze szkoły w Jabłonnie) uplasowali się na 13. pozycji, co czyni ich pierwszymi rezerwowymi w swojej kategorii wiekowej. W klasach gimnazjalnych do dalszego etapu przeszło 4 uczniów: Joanna K. z klasy 1 (Legionowo)  - 4. miejsce, Natalia K. z klasy  2 (Jabłonna) – 10. miejsce, Antek S. z klasy 2 (Jabłonna) – 4. miejsce i Piotrek P. z klasy 3 (Legionowo) – 9. miejsce. 1 października nasi uczniowie wystartowali w sztafetowych biegach przełajowych. Kaźda sztafeta liczyła 10 osób. Dziewczęta szkoły podstawowej wywalczyły 7. miejsce wśród szkół w powiecie (3. w mieście), a chłopcy 8. (4. w mieście). Natomiast dziewczęta szkoły gimnazjalnej po znakomitym biegu zajęły 6. lokatę w powiecie (2. w mieście), a chłopcy 12. w powiecie. Wszystkim uczestnikom zawodów składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress