Pierwszy Dzień Dobrego Słowa

14 września uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz gimnazjaliści z Niepublicznego Europejskiego Gimnazjum Językowego w Legionowie uczestniczyli w pierwszych obchodach Dnia Dobrego Słowa, przygotowanych przez uczniów klasy 6 z Legionowa wraz z wychowawczynią. Podczas tego dnia uczniowie dowiedzieli się, na czym polega inicjatywa obchodów Dnia Dobrego Słowa, co zyskają dzięki udziałowi w tym projekcie i kiedy będziemy obchodzić Dzień Dobrego Słowa w naszych placówkach. Po obejrzeniu prezentacji przygotowanej przez panią Anię Cieślak uczniowie przeszli do swoich klas i tam w małych zespołach zaczęli przygotowywać książeczki z aforyzmami na każdy dzień tygodnia. Piękne prace uczniów zostały później wyeksponowane do obejrzenia. Mamy nadzieję, że pierwszy Dzień Dobrego Słowa zapadnie wszystkim na długo w pamięci.    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress